AKTUALITY

Díky Pelhřimove !!!

Velké poděkování zaznívalo od všech účastníků MČR, které hostil v uplynulých čtyřech dnech Pelhřimov. Krematorium sice ve městě nemáme, ale tým nadšených pořadatelů ANO!! Jaké mistrovství to bylo ? K vidění byli velmi vyrovnané zápasy ve skupinách i o konečné umístění – posílené Pardubice byli přeci jenom o nějaký kousek vepředu a zaslouženě vyhráli, dalších

Read More…

Pardubice x SOKOL Pražský

A tak jdeme do finále !!!! Pardubice vyzvou SOKOL Pražský a utkání slibuje bitvu na hřišti a v hledišti . Sojčí stánek praská ve švech a utkání začalo vedenim Sokolů, nicméně Pardubice po čtyřech minutách obrací skóre na 10:7. Skóre je vyrovnané 11:11, celoplošné obrany dávají zápasu dramatický náboj. Pardubice se dostávají do mírného trháku

Read More…

SNAKES x Opava

Souboj o třetí misto proti sobě svedl celky které se velmi dobře znají ze soubojů na Severní Moravě. Poločas byl velmi vyrovnaný a skončil remízou 23:23. Podobný průběh měla i třetí čtvrtka v jejim závěru odskočila Opava i díky trojce s klaksonem na rozdíl sedmi bodu. Vedeni již Opava udržela a získala cenný bronz.

BK NH Ostrava x BK SOJKY Pelhřimov

Souboj o páté místo byl reprízou souboje ve skupině. Trenéři domácích  zamichali sestavou a Sojky do utkání vletli s velkým elánem a jednoznačně ovládli první čtvrtinu. To se pro vývoj utkání ukázalo jako rozhodující neboť druha a třetí čtvrtina lehce vyznělo pro NH ČKO. Závěr ale patřil domácím kteří si závěr užívali a zaslouženě získali

Read More…

Brno x Litoměřice

Závěrečný den mistrovství otevírají celky Brna a Litoměřic. Brno touží po první výhře na turnaji, Litoměřice naopak chtějí navázat na výhru ze skupiny. Začátek zápasu lépe vyšel Brnu , které tradičně táhl Křivánek a celek z JM vyhrál úvodní část 14:12. Litoměřická sestava, ale ve druhé ctvrtce pritlačila v obraně a skóre otočila ve svůj

Read More…

Třetí den MČR

A tak jdeme do finále …. Máme za sebou úžasný třetí den mistrovství a hned tři jedničky – první všem týmům za výborné zápasy – v tom prvním stále lepšící se Brno potrápilo favorizované NH , ve druhém se dočkali první výhry domácích a zároveň padl i prozatímní rekord v akci každý koš pomáhá –

Read More…

SOKOL Pražský x BK Opava

Do druhého semifinále vlétl raketově Sokol Pražský a po 6 minutách vede 12:2. Opava s menší sestavou má problém zejména na doskoku pod oběma koši. To je panečku nástup do utkání 20:2 po první čtvrtce . timeout Opavy ve 4 minutě druhé části  za stavu 25:11. Tato část hry je daleko vyrovnanější a žluto modří

Read More…

Pardubice x SNAKES

Začátek prvního semifinále vyšel výborně Snakum a Pardubice se dostali pod tlak. I druhá  čtvrtka se zpočátku lépe vyvíjela pro družstvo z Ostravy, nicméně pernikari postupně ukrajovali z náskoku. Poločas končil jedno bodovým vedením snaku. Nápor východočechů ve třetí ctvrtce přinesl obrat v zápase a vedeni o 13 bodu v 6 minutě předposlední části. Čtvrtka

Read More…

BK Litoměřice x SOJKY

Domácí byli hladoví po první výhře na turnaji a na hřišti to bylo znát, snaha o rychlý protiútok a agresivní obrana slavili úspěh. Litoměřice ale začali tlak domácích postupně přehrávat a dostávali se k jednoduchým košům. Ve druhé ctvrtce dali domaci dvě trojky o odskočili na Poločasové vedeni o 7 bodu. 4 minuty třetí části

Read More…

NH Ostrava x SAM Brno

Prvni zápas třetího dne svedl na palubovku týmy NH a Sam Brno. Ostravský celek od prvních minut naplňuje roli favorita a po první ctvrtce vede 18:10. Ve druhé části byl k viděni basketbal plný nasazení, Ostravska sestava působila ospalejším dojmem čehož Brno využilo k udržení se v zápase . Poločas skončil + 9 bodu. Brno