Brno x Litoměřice

10.5.2015

Závěrečný den mistrovství otevírají celky Brna a Litoměřic. Brno touží po první výhře na turnaji, Litoměřice naopak chtějí navázat na výhru ze skupiny. Začátek zápasu lépe vyšel Brnu , které tradičně táhl Křivánek a celek z JM vyhrál úvodní část 14:12. Litoměřická sestava, ale ve druhé ctvrtce pritlačila v obraně a skóre otočila ve svůj prospěch – 29:18 v šesté minutě druhé části . Poločas končí a spokojenější jsou Severočeši, kteří vedou rozdílem 16 bodů.

Druhý poločas je vyrovnanější a skóre se drží na +15 bodech pro Litoměřice. Brno se ale nevzdává a 5 minut před koncem stáhlo na rozdíl 9 bodů. Litoměřice ale rychle kontrovali a znovu odskočili na pohodlný náskok 17 bodu.