Pardubice x SOKOL Pražský

10.5.2015

A tak jdeme do finále !!!! Pardubice vyzvou SOKOL Pražský a utkání slibuje bitvu na hřišti a v hledišti . Sojčí stánek praská ve švech a utkání začalo vedenim Sokolů, nicméně Pardubice po čtyřech minutách obrací skóre na 10:7. Skóre je vyrovnané 11:11, celoplošné obrany dávají zápasu dramatický náboj. Pardubice se dostávají do mírného trháku – 6 minuta + 7 bodu. Na hřiště přichází druhé sestavy za stavu 22:11 pro bílo červené.

Rychlý koš a již je skóre 24:11. Po delší době skoruje i Sokol nicméně Pardubuce ikamzute kontruji a naopak navyšuji skóre na + 14. Dominance na doskoku a rychlý protiútok = navýšení skóre na 33:14 v páté minutě . Pokud bude chtít SOKOL myslet na titul musí výrazně přidat neboť Pardubice jsou k nezastavení – na stříleli již 35 bodu a výborně bráni . Timeout Sokolů za stavu 36:14.polocas končí za stavu 38:15 pro Pardubice.

Nápor sokoliku na zacatku druhé půle – 40:25.

timeout Pardubic v čase 16:00, trojka Dvořáka vrací Pardubice do klidnějšího naskoku 43:25. Sokol vyhrál třetí čtvrtku 23:13 a snížil před poslední části na 51:38. Závěrečná část ještě slibuje drama. Pardubice letí za titulem – dva rychlé koše navyšují vedení na 55:40. Sokol se ale nevzdává a dva rychlé koše znamenají snížení na 11 bodů. Čtyři minuty do konce a tým z Prahy se snaží dostat pod 10 bodů ztráty. Naopak Vlček navyšuje na + 13 – 2:51 do konce. Tribuny na nohou sledují poslední dvě minuty utkání.Nádherná rychlá akce a další zvýšení náskoku . 61:46 – timeout SOKOL. Minuta do konce a Pardubice slaví titul….