SOKOL Pražský x BK Opava

9.5.2015

Do druhého semifinále vlétl raketově Sokol Pražský a po 6 minutách vede 12:2. Opava s menší sestavou má problém zejména na doskoku pod oběma koši. To je panečku nástup do utkání 20:2 po první čtvrtce .

timeout Opavy ve 4 minutě druhé části  za stavu 25:11. Tato část hry je daleko vyrovnanější a žluto modří postupně ukrajují z náskoku soupeře z Prahy. V závěru prvního poločasu začal pod košem úřadovat „Šak“ a náskok se vrátil na 20 bodu.

Druhý poločas byl naprosto vyrovnaný, trojka Kavana 3 minuty před koncem znamenala snížení na 11 bodu, minutu nato se ale tento hráč zranil a Sokol už bezproblemu zapas dovedl do vítězného konce.