VÝSLEDKY

  • MČR - O umístění
  • MČR - Skupina A-B
  • MČR - Tabulky
  • Předkolo v termínu 25-26.4.
  • MČR - Střelci
  • MČR - Individuální ocenění
  • MČR - Konečné pořadí

Vyřazovací kolo

Skupina A

Skupina B

skupina A BK
Opava
BK
Pardubice
NH
Ostrava
BK Sojky
Pelhřimov
skore body pořadí
BK
Opava
M 37 : 78 45 : 44 58 : 41 140 : 163 5 2.
BK
Pardubice
78 : 37 Č 87 : 49 60 : 46 225 : 132 6 1.
NH
Ostrava
44 : 45 49 : 87 R 60 : 54 153 : 186 4 3.
BK Sojky
Pelhřimov
41 : 58 46 : 60 54 : 60 U13 141 : 178 3 4.
skupina B Sokol
Pražský
Snakes
Ostrava
SAM BŠM
Brno
BK Slavoj
Litoměřice
skore body pořadí
Sokol
Pražský
M 62 : 50 75 : 36 53 : 33 190 : 119 6 1.
Snakes
Ostrava
50 : 62 Č 60 : 39 65 : 35 175 : 136 5 2.
SAM BŠM
Brno
36 : 75 39 : 60 R 51 : 61 126 : 196 3 4.
BK Slavoj
Litoměřice
33 : 53 35 : 65 61 : 51 U13 129 : 169 4 3.
Předkolo SKUPINA A  ( pořadatel BK Opava)Výsledky ZDE
pořadí týmy
1 1. tým z oblasti SeM BK Opava
3 1. tým z oblasti StM  TJ Slavia Kroměříž
4 2. tým z oblasti VČ SOKOL H. Králové
2 2. tým z oblasti JM  SAM BŠM Brno
Předkolo SKUPINA B – (pořadatel SOKOL Pražský) Výsledky ZDE
pořadí týmy
1 1. tým z oblasti Praha SOKOL Pražský
3 1. tým z oblasti ZČ BK Klatovy
2 3. tým z oblasti SeM  NH Flames Ostrava
4 1. tým z oblasti StČ  BA Nymburk
Předkolo SKUPINA C   (TJ Slavoj Litoměřice)Výsledky ZDE
pořadí týmy
2 1. tým z oblasti SeČ  TJ Slavoj Litoměřice
1 1. tým z oblasti VČ BK Pardubice
3 2. tým z oblasti Praha BA Sparta Praha
4 2. tým z oblasti JČ Sokol Sršni Písek
Předkolo SKUPINA D  (pořadatel SOJKY Pelhřimov)Výsledky ZDE
pořadí týmy
2 1. tým z oblasti JČ BK SOJKY Pelhřimov
4 1. tým z oblasti JM  JBC Brno
1 2. tým z oblasti SeM  SNAKES Ostrava
3 2. tým z oblasti SeČ  KONDOŘI Liberec

poř. jméno klub body poř. jméno klub body
1. Janisch R. Snakes Ostrava 86 55. Haršany T. Snakes Ostrava 13
2. Plášil D. BK Pelhřimov 82 56. Plášil O. BK Pelhřimov 12
3. Trojan V. Sokol Pražský 62 57.-59. Kočař D. Snakes Ostrava 10
4. Kratochvíl K. NH Ostrava 60 57.-59. Macek O. BK Pardubice 10
5. Zapletal A. Snakes Ostrava 59 57.-59. Rychecký M. SAM Brno 10
6. Křivánek P. SAM Brno 54 60. Kittel M. BK Opava 9
7. Rozsypal L. BK Litoměřice 52 61.-67. Čada F. NH Ostrava 8
8.-9. Mokroš D. NH Ostrava 51 61-67. Hlava J. BK Pardubice 8
8.-9. Týn O. BK Opava 51 61.-67. Ježek J. BK Litoměřice 8
10. Kočvara O. BK Pardubice 45 61.-67. Klaus J. Sokol Pražský 8
11. Musil J. SAM Brno 43 61.-67 Krupka P. BK Litoměřice 8
12. Lavička M. Sokol Pražský 42 61.-67. Škvara P. Snakes Ostrava 8
13. Fanta T. Sokol Pražský 41 61.-67. Zadražil A. BK Pelhřimov 8
14. Kalný V. BK Pardubice 40 68.-71. Belaidi R. Sokol Pražský 7
15. Valenta M. Sokol Pražský 39 68.-71. Choc J. Sokol Pražský 7
16. Provazník J. BK Pardubice 38 68.-71. Lašák D. Sokol Pražský 7
17.-20. Adamec P. BK Litoměřice 37 68.-71. Pavelek Š. BK Opava 7
17.-20. Dvořák J. Sokol Pražský 37 72.-75. Melzer O. Sokol Pražský 6
17.-20. Šrámek J. BK Pardubice 37 72.-75. Rozsypal J. BK Opava 6
17.-20. Štrobl M. BK Pelhřimov 37 72.-75. Valtr V. SAM Brno 6
21. Srník A. BK Pardubice 36 72.-75. Venzara A. BK Pardubice 6
22. Sedlák S. NH Ostrava 35 76.-80. Dvořák P. BK Pelhřimov 5
23.-26. Dvořák T. BK Pardubice 34 76.-80. Erakovič M. NH Ostrava 5
23.-26. Rataj T. BK Opava 34 76.-80. Findejs O. BK Pardubice 5
23.-26. Švesták P. NH Ostrava 34 76.-80. Charvát L. Sokol Pražský 5
23.-26. Vlček T. BK Pardubice 34 76.-80. Šimeček D. BK Opava 5
27. Řeha V. NH Ostrava 33 81.-87. Jonšta J. NH Ostrava 4
28. Elbl F. SAM Brno 32 81.-87. Jurman V. BK Litoměřice 4
29. Dolanský M. Sokol Pražský 30 81.-87. Klapetek R. BK Opava 4
30.-31- Havránek O. BK Opava 29 81.-87. Klapuch L. BK Opava 4
30.-31. Kavan K. BK Opava 29 81.-87. Pastrňák P. NH Ostrava 4
32.-33. Janů M. BK Pardubice 28 81.-87. Štiak A. NH Ostrava 4
32.-33. Popadinec M. BK Opava 28 81.-87. Veselský T. Snakes Ostrava 4
34.-38. David L. BK Pelhřimov 27 88.-107. Dadák M. NH Ostrava 2
34.-38. Dvořák T. BK Litoměřice 27 88.-107. Fuxa M. BK Pelhřimov 2
34.-38. Turek D. BK Pelhřimov 27 88.-107. Hlatký J. NH Ostrava 2
34.-38. Vlk D. NH Ostrava 27 88.-107. Hlaváček J. Snakes Ostrava 2
34.-38. Zeman J. BK Litoměřice 27 88.-107. Hošek J. Sokol Pražský 2
39. Michal A. SAM Brno 26 88.-107. Kovarský J. Snakes Ostrava 2
40. Šimko J. Snakes Ostrava 25 88.-107. Krejčí P. Snakes Ostrava 2
41.-44. Blaštík J. BK Opava 24 88.-107. Nepraš D. BK Pelhřimov 2
41.-44. Chlupsa O. BK Litoměřice 24 88.-107. Opletal V. SAM Brno 2
41.-44. Reitknecht O. SAM Brno 24 88.-107. Pavelka V. Snakes Ostrava 2
41.-44. Ševčík R. SAM Brno 24 88.-107. Pospíšil M. SAM Brno 2
45. Zeman T. BK Litoměřice 23 88.-107. Rizák I. BK Pelhřimov 2
46.-47. Hanslbauer J. BK Pelhřimov 21 88.-107. Řehula Š. BK Pelhřimov 2
46.-47. Kölbl D. BK Pelhřimov 21 88.-107. Sasín O. Sokol Pražský 2
48. Zhasil O. Snakes Ostrava 20 88.-107. Svor M. Sokol Pražský 2
49.-50. Mitevski K. SAM Brno 18 88.-107. Šebesta D. Sokol Pražský 2
49.-50. Novotný F. BK Litoměřice 18 88.-107. Šindelář J. BK Pardubice 2
51.-52. Vlosinský L. Snakes Ostrava 17 88.-107. Škoda M. Sokol Pražský 2
51.-52. Vondra V. BK Pardubice 17 88.-107. Vodička O. BK Litoměřice 2
53. Lazecký P. BK Opava 16 88.-107. Zavřel M. SAM Brno 2
54. Jež A. Snakes Ostrava 15

HRÁČ DLE HRÁČŮ
Ondřej Kočvara - BK Pardubice

NEJLEPŠÍ OBRÁNCE
Marek Dolanský - SOKOL Pražský

NEJLEPŠÍ STŘELEC
Radek Janisch - SNAKES Ostrava

ALL STAR turnaje : 
Aleš Zapletal - SNAKES Ostrava
Daniel Plášil - BK SOJKY Pelhřimov
Vojtėch Kalný - BK Pardubice
Michal Popadlinec - BK Opava
Martin Valenta - SOKOL Pražský

MVP turnaje
Matyáš Janů - BK Pardubice

1. BK Pardubice ( nejužitečnější hráč Jakub Šrámek)

2. SOKOL Pražský  ( nejužitečnější hráč Vojtěch Trojan)

3. BK Opava  ( nejužitečnější hráč Kryštof Kavan)

4. Snakes Ostrava  ( nejužitečnější hráč Radek Janisch )

5. BK SOJKY Pelhřimov  ( nejužitečnější hráč Dominik Turek)

6. NH Ostrava  ( nejužitečnější hráč Samuel Sedlák)

7. BK Slavoj Litoměřice  ( nejužitečnější hráč Jakub Zeman)

8. SAM BŠM Brno  ( neužitečnější hráč Petr Křivánek)

Sponzoři a partneři
ChatChat+